AUTO-DIAGNOSTIKA+377 44 112 914

DIAGNOSTIFIKIMI I GJITHĖ MODUJVE, ADAPTIMI, KODIMI,
PROGRAMIMI DHE NJOHJA ME PJESET E NDRRIMIT

Kontrolli i tė gjitha tipeve dhe markave tė automjeteve nga 1996 deri mė 2018 Vetura, SUV, kamionė, Bus etj.

Klikoni per tė shfletua se cilėt moduj kontrollohen pėr njė brend

PUNTORIA AUTO-DIANOSTIKA DIAGNOSTIFIKON TĖ GJITHĖ TIPET E AUTOMJETEVE 1990 - 2018, Tlė gjitha veturat, SUV. Xhipa, VAN-a etj.


 http://www.car-logos.net/all-car-manufacturers-logos/

Last Update (a) MAJ 2018